Scroll

HAKKIMIZDA

Şirketimiz UNVERSAL GROUP A grubu Turizm Acentası olarak, 15  yıldan fazla  tecrübesi ile turizm profesyonellerini  ve uzmanlarını bünyesinde  bulunduran hızla büyüyen gelişen  bir kurumdur. Ekibimizin tecrübesi ve uzmanlığı sayesinde bütün hava yolları ile yurt içi ve yurtdışı Kongre ve toplantı organizasyonlarınızda,  incentive departmanı ile Kültür Turları, Kongre, Bayi toplantısı ve diğer bütün özel organizasyonlar ile size hizmet vermektedir. Hizmette kalite ve fiyatta uygunluk devamlılığımızı sağlamamızda en büyük etken olmuştur.

    %100 misafir memnuniyeti ilkesini benimseyen firmamız misafir odaklı hizmet anlayışı ile misafirlerimizin tekrar Unversal gorupu tercih etmelerini sağlamaktadır. Unıversal Group bünyesinde özellikle Ege ve Akdeniz bölgesinde yüzlerce tesis bulundurmaktadır. Aynı zamanda bu tesislerde en iyi fiyat garantisi ve çocuklu ailelere özel fiyatlarla hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra 7 bölgeye düzenlenen kültür turları, yurtdışı turları, Kıbrıs paket programları, uçak bileti hizmeti, Ege ve Akdeniz bölgelerine otobüs veya uçak ulaşımı beraberinde özel transfer hizmetleri sunmaktadır. Tecrübe ve güven yansıra yeni ve hızla büyüyen bir firma olmamız misafirlerimizin güven duymasını sağlamıştır.

     UNVERSAL GROUP sunduğu Balayı Otelleri’nden Antalya Otelleri’ne kadar farklı özelliklere sahip yüzlerce tesisten biri sizin aradığınız özelliklere sahip olabilir. Tatil denildiğinde ilk akla gelen çoğu zaman konforlu bir otel olur. Farklı zevklere ve ilgi alanlarına göre hizmetler sunan bu oteller, hem her bütçeye uygun fiyatları hem de bulundukları bölge itibariyle oldukça değişik seçenekler sunarlar. Bu geniş alternatif seçeneklerden mutlaka birisi size uygun düşlediğiniz tatili size sunacaktır.

  • Unversal  Group çatısı altında siz değerli müşterilerimize güler yüzlü hizmet vermekteyiz. Her türlü tatil, tur ve organizasyon çözümlerinizi en hızlı şekilde karşılamaktayız.
  • Uzmanlığa sahip profesyonellerden oluşan uzman bir ekip, Türkiye de ve dünyada güvenilir ortaklar.
  • Müşteri Memnuniyeti Acentamız’da kurulduğu günden bu yana her zaman ön planda olmuştur. Yorumlarınız, istekleriniz ve görüşleriniz bizim için önemlidir. İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz
  • Tatilleriniz için rahat online rezervasyon sistemi
  • Her müşteri için ayrı yaklaşım
  • Otel hizmetleri ile ilgili her türlü ücretsiz danışmanlık.
  • Prensiplerimiz doğrultusunda her zaman vaat ettiğimiz zamana dakikasında uymak.
  • Tarafımıza düşen tüm yükümlülüklerimizin müzakere edildiği biçimde yerine getirmek.
  • Müşteri ve iş ortaklarımıza kalite, güvenilir hizmet, dürüstlük ve takım ruhuyla yaklaşmak dostluk ve ortaklığımızı geliştirerek büyütmek en büyük hedef ve arzumuzdur.